+90 (216) 596 28 28 / Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. No:115/21 Pendik - İSTANBUL

Web Tasarım

 İnternet siteniz, kurumsal kimliğinizin bir parçası olması ve interaktif ortamda görsellik ve ticari amacıyla beraber müşteri kitlenizi genişleterek daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayan önemli bir reklam aracıdır.

  Surreal olarak firmanızın kurumsal kimliğine uygun, benzersiz ve güncel tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak profesyonel web tasarım hizmeti vermekteyiz.

  Sizlere sunmuş olduğumuz profesyonel web tasarımı hizmeti ile kurumsal kimliğinize uygun grafik tasarımı ve özgün içerik ile firmanızı en iyi şekilde yansıtmasına özen gösteriyoruz.

 

Web Tasarımı Süreçleri;

Firmamız; web tasarımı, e-ticaret yazılımı, mobil yazılım ve masaüstü yazılım projelerinde aşağıda belirtilen süreçleri adım adım uygulamaktadır. 

 

  • Öncelikli olarak firmanızı analiz ederek mevcut internet sitesinin durumunu, beklentilerinizi ve hedeflerinizi algılayarak harekete geçiyoruz.
  • Yapılan analiz neticesinde varılan izlenimler ve düşünceler sizlerle paylaşılır. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimlerimiz yürüttüğümüz projelere aktarılır.
  • Web tasarımı, iç sayfaların konsepti, kod geliştirme ve web tasarımının kod ile birleştirilmesi, içerik girişi, test süreci, projenin teslim edilmesi süreçleri tamamlanır. 

 

 Web tasarımı süreçlerinin sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi Surreal Yazılım ve sizlerin birlikte, uyum içerisinde çalışmamız esas alınmaktadır. Projenin tesliminden sonra üzerinde durulması gereken bir diğer önemli konu ise internet sitesinin özgün içeriklerle desteklenmesidir.

 İnternet sitesinin hedeflerinize hızlı ulaşabilmesi için, sipariş sürecinde de belirtilmesi koşuluyla, Surreal Yazılım tarafından özgün içerik sağlanmaktadır. Üretilen özgün içerik ile hedeflemiş olduğunuz kitlenin farkındalığını oluşturabilmek için arama motorları dostu içerik ve seo uyumu ile hazırlanmış web tasarımı ile iyi sonuçlar elde ederek arama motorlarında üst sıralara çıkmanız hedeflenmektedir.

 İnternet sitesi; doğal sonuçlarda, iyi konumlar sağlaması için üst düzey bir çaba gerektirmektedir. Surreal Yazılım bu konuda başarılı projelere imza atmış olsa da arama motorlarında konumunuzla ilgili olarak bir garanti vermemektedir.

 Garantili bir başarı sağlanmasının en önemli yolu Google Adwords ile mümkün olmaktadır. Surreal Yazılım bu konuda da siz değerli müşterilerimize ücretsiz bu desteği sağlamaktadır.

E-Bülten

İletişim

Surreal Yazılım ve İnternet Hizmetleri

Fevzi Çakmak Mh. Tevfik İleri Cd. No:115/21
          Pendik / İstanbul

+90 (216) 596 28 28

info[at]surrealyazilim.com

Referanslarımız