+90 (216) 596 28 28 / Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. No:115/21 Pendik - İSTANBUL

Değerlerimiz

Surreal Yazılım, çalışan ve iş ortaklarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder. Surreal Yazılım, 15 yılı aşkın deneyimini ve bilgi birikimini müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür.

1Dürüstlük; Kişisel bütünlüğü en üst seviyede tutarak ve saygı, açıklık ve iletişimde şeffaflığa dayanan bir çalışma ortamı sunarak tüm meslektaşlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenini kazanmaya önem veriyoruz.

2Kalite; Surreal ‘in disiplin ve etik değerler üzerine yapılandırılmış olması, çalışanlarımızın kendi alanlarında uzmanlık ve tecrübelerinin en üst seviyede olması yüksek kalitede işler üretme becerimizin sebebidir.

3Takım Ruhu; İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir.

 

4Müşteri Odaklılık; Uzmanlığımız çözüm üretmek ve doğru insanları bir araya getirmekte yatar. Daima müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz.

5Müşteri Memnuniyeti; Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlamak, onlar için daima en iyisini araştırmak, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle müşterilerimize fayda sağlamak şirket kültürümüzün bir parçasıdır.

6Sorumluluk; Bütünlüğümüz daha iyi iş, daha iyi yaşam felsefesiyle sürdürülebilir geleceğe yöneliktir. Sermayedarlarımıza her zaman dürüst ve adil iş ortağı olarak yaklaşırız. Adalet, çeşitlilik ve eşitlik kurum kültürümüzün esasıdır.

 

E-Bülten

İletişim

Surreal Yazılım ve İnternet Hizmetleri

Fevzi Çakmak Mh. Tevfik İleri Cd. No:115/21
          Pendik / İstanbul

+90 (216) 596 28 28

info[at]surrealyazilim.com

Referanslarımız